Про нас

 

ТзОВ «Пролог ТД» засноване у 2003 році. Створювалося як спеціалізоване підприємство для впровадження холодних бітумно-емульсійних технологій в дорожньому будівництві України. З часом підприємство поширило свою діяльність на гарячі асфальтобетонні технології.
Товариство не є виробником бітумних емульсій та асфальтобетонів і не виконує підрядних робіт. В умовах масштабного оновлення дорожньої інфраструктури України нашим завданням є повне та своєчасне забезпечення замовників компонентами для виробництва якісних дорожніх матеріалів. Досвід персоналу товариства, його тривала науково-технічна та комерційна співпраця з провідними світовими виробниками дорожніх хімікатів, воскових та полімерних добавок, а також комплексна науково-технічна підтримка збуту пропонованих нами компонентів є запорукою лідерства ТзОВ «Пролог ТД» в окремому дорожньому сегменті «Великого будівництва».
На сторінках цього веб-сайту Ви маєте змогу ознайомитися з пропонованими нами добавками для виготовлення асфальтобетонів та бітумних емульсій, а також установок для виробництва дорожніх бітумних емульсій та техніки для їх застосування.
Звертаємо Вашу увагу на ряд емульгаторів марки Redicote® та адгезив Diamine®. Їх застосування дає можливість виготовлення будь-яких бітумних емульсій для різних технологій будівництва, ремонту та утримання дорожніх конструкцій.
Адгезійна добавка до бітумів Wetfix ВЕ® є еталоном довгострокового утримання зчеплення кам’яного матеріалу з бітумом в дорожніх асфальтобетонних покриттях.
Значний ріст обсягів застосування воскової добавки Sasobit® у виробництві гарячих асфальтобетонних сумішей є свідченням того, що ми на вірному шляху до поліпшення якості автодоріг України.
Архівні науково-технічні дані є особливістю цього веб-сайту. Вважаємо, що напрацьований досвід науково-технічної співпраці ТзОВ «Пролог ТД» з провідними науковими організаціями та науковцями дорожньої галузі України має бути доступним для студентів, молодих науковців і для всіх тих, хто вже присвятив, або ще присвятить себе покращенню стану автодоріг України. Не потрібно вигадувати «п’яте колесо до воза». Вивчайте те, що вже добре досліджене та опрацьоване іншими, і просувайтесь далі – шукайте щось відмінне від існуючого або поліпшуйте добре зарекомендоване наявне!
Запрошуємо до співпраці.
З повагою,
Колектив ТзОВ «Пролог ТД»

  • Каталог продукції та послуг для дорожньої галузі. (*.pdf)

 

Розробка сайтів - WebLux

Зворотній зв’язок: