Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

 

Головна - Про нас

Товариство з обмеженою відповідальністю «Пролог ТД» засноване Почесним Дорожником України Гаврилівим Мирославом та працює на ринку дорожньої галузі України з 2003 року.
ТзОВ «Пролог ТД» спеціалізується на комплексному впровадженні високотехнологічних дорожньо-будівельних матеріалів, промислового та лабораторного обладнання, дорожньої техніки.
З моменту свого створення ТзОВ «Пролог ТД» є офіційним дистриб’ютором в Україні продукції шведської компанії AKZO NOBEL.
За роки роботи нашим підприємством впроваджено у виробництво більше 10 видів емульгаторів марки REDICOTE для виробництва всіх видів катіонних бітумних емульсій. Колектив «Прологу» прямо або опосередковано брав участь у створенні більшості бітумоемульсійних виробництв України, а відтак поширив свою діяльність на традиційні „гарячі” асфальтні технології.  Адгезійні добавки WETFIX застосовуються на найвідповідальнійших об’єктах дорожнього будівництва, зокрема в складі верхнього шару асфальтобетонного покриття на автомобільних дорогах Київ-Бориспіль, Київ– Одеса, Київ – Чоп, Київ – Харків – Довжанський, а також у містах Донецьк, Дніпропетровськ, Харків, Луцьк, Львів, Київ, Одеса та інших.
У лабораторіях компанії AKZO NOBEL у Стокгольмі і Стенунгсунді пройшло стажування 32 особи із 15 вітчизняних дорожніх підприємств, а шведські спеціалісти  брали участь у більш ніж двох десятках науково-технічних заходів та конференцій організованих Укравтодором.
Для подальшого та більш ґрунтовного поширення європейського досвіду дорожнього будівництва у 2008 році у Львові завершено спільний проект ТзОВ «Пролог ТД» та відділення Asphalt Applications компанії AKZO NOBEL – створено та введено в дію спеціалізовану дорожню лабораторію по тестуванню бітумних емульсій, розробці/корегуванню їх рецептур та підбору складу сларрі-сумішей. Призначення такої лабораторії – надання технологічної допомоги виробникам бітумних емульсій, як в Україні так і в інших країнах у Східній та Південно-Східній частині Європи. Впродовж 2010-2015 років на базі нашої лабораторії пройшли навчання більше ста лабораторних та інженерних працівників українських дорожніх підприємств та організацій.
Багаторічна успішна співпраця з компанією AKZO NOBEL дозволила нашому підприємству отримати ще одного стратегічного шведського партнера і стати дистриб’тором компанії NYNAS, найбільшого у світі виробника спеціалізованих дистиляційних дорожніх бітумів (вироблених з високосмолистої венесуельської нафти), а також спеціалізованих олив. Такі високоякісні бітуми постачаються в Україну залізничним та автомобільним транспортом для підприємств, що займаються виготовленням литих емульсійно-мінеральних сумішей.
Окрім того, ТзОВ «Пролог ТД» вже не один рік плідно працює із іншими відомими в дорожній галузі компаніями та організаціями: SASOL WAX, ALGOL Chemicals, Antrocelas, American Gilsonite Company, «Грікол-Лімітед», DENIMO TECH та MADROG CONSTRUCTION.
Підприємство «Пролог ТД» у 2008 році вперше в Україні впровадило технологію металевого армування дорожніх одягів BITUFOR від компанії BEKAERT, Бельгія. На даний час ця технологія перебуває в Україні на етапі експериментального впровадження під контролем «Укравтодору».
У ТзОВ «Пролог ТД» переконані, що дорожня галузь – це перш за все, складна інженерна структура, яка діє в різних умовах будівництва, експлуатації, клімату, часу, тощо. Тому, діяльність підприємства координується відповідно до планів та заходів Управління науково-технічної політики «Укравтодору», керується рекомендаціями науковців та професіоналів дорожнього будівництва. Ми тісно співпрацюємо з такими науковими установамияк ДержДорНДІ, Дор’якість, УкрДіпродор, Київський Національний Транспортний Університет, Харківський Національний Автодорожній Університет, «Львівською Політехнікою» та іншими
Наше підприємство є активним учасником конференцій, симпозіумів, форумів та виставок, присвячених дорожньому будівництву та експлуатації, часто публікує свої матеріали в спеціалізованих періодичних друкованих виданнях, таких як «Дорожня галузь України», «Автошляховик України», «КапСтроительство» та інших.

Сьогодні «Пролог ТД » – це прагнення відкривати та бути першим!

Колектив і надалі націлений утримувати лідерські позиції у сфері впровадження в Україні сучасних дорожніх технологій, котрих так потребують більшість наших доріг.
Якість продукції, зважені ціни, комплексна технічна й консультаційна підтримка, індивідуальний підхід до кожного замовника, а також злагоджена робота колективу підприємства, що завжди намагається оперативно реагувати на запити й потреби дорожніх організацій – ось що стало запорукою успішної роботи ТОВ «Пролог ТД» із понад 50 підприємствами у всіх регіонах України.

Будемо раді, якщо інформація, висвітлена на нашому сайті, буде Вам корисною, та завжди просимо звертатися за нашими контактиними телефонами чи по електронній почті в разі виникнення будь-яких запитань чи необхідності додаткових консультацій.

З повагою,

Директор ТзОВ «Пролог ТД»

Гураль Роман.