Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Компанія Нінас

Компанія «Нінес» / Швеція (Nynas)

На офіційний сайт

Компанія Nynas – єдина у світі нафтопереробна компанія, основною спеціалізацією котрої є переробка високо-смолистих бітумів. Такі бітуми знайшли своє широке застосування в бітумно-емульсійних та традиційних асфальтних технологіях завдяки принциповим перевагам.
Бітуми компанії Nynas – це дистиляційні бітуми, що виготовляються із нафти з підвищеним вмістом важких вуглеводів (до 70%) з родовищ Венесуели. Виробництво здійснюється методом фракційної перегонки, з проходженням через дистиляційну колону при атмосферному тиску, а також через вакуумну дистиляційну колону. Спеціальне конструктивне виконання вакуумної дистиляційної колони дає можливість виділення необхідних фракцій при відносно нижчій температурі та з коротшим часом перебування в колоні (зменшується ”старіння” бітуму).
Бітуми Nynas відповідають міжнародним стандартам якості та безпеки щодо навколишнього середовища. Також ці бітуми відповідним чином сертифіковані на відповідність державним галузевим стандартам та дозволені до використання на території України. Бітуми Nynas є рекомендовані Державною службою автомобільних доріг України ”Укравтодор” для застосування у бітумно-емульсійних технологіях. Крім цього, можлива поставка бітумів з потрібним замовнику індексом пенетрацї: в проміжку від 25 до 300.