Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Мадрог Констракшн

Компанія «Мадрог Констракшн» / Польща (Madrog Construction)

На офіційний сайт

Компанія Madrog Construction заснована в 1985 р. На сьогодні вона співпрацює з найбільшими дорожньо-будівельними підприємствами Польщі. Замовникам пропонується спеціалізована дорожньо-будівельна техніка для виконання широкого спектру робіт, пов’язаних із застосуванням бітумних емульсій. Достатньо великий парк вироблених на сьогоднішній день дорожніх машин розміщений як у себе вдома в Польщі, так і за кордоном. Придбані машини успішно працюють, ефективно та якісно виконуючи великі обсяги дорожніх робіт.
Політика компанії-виробника полягає у забезпеченні максимально безпроблемної експлуатації машин замовниками, що досягається зокрема і завдяки добре влагодженій системі постачання замовників (у разі потреби) усіма необхідними запчастинами в максимально короткі терміни – через своїх представників (в даному випадку це ТзОВ «Пролог ТД») у відповідних країнах чи регіонах. Окрім цього, при необхідності до замовника може виїхати кваліфікований спеціаліст від компанії-виробника – для надання інформаційно-консультаційних послуг, для здійснення пусконалагодження дорожньої техніки, заміни/встановлення відповідальних компонентів чи для вирішення інших питань, які можуть виникнути у замовника в ході експлуатації дорожньої техніки від компанії Madrog Construction.

MADPATCHER.  Сучасна дорожня машина, призначена для заповнення тріщин, ям та різного типу недоліків асфальту на дорозі за допомогою бітумної емульсії та щебеню без необхідності попередньої обробки покриття, що потребує ремонту.

Детальніше...

KOMBAJN KD 3D.  Сучасна дорожня машина типу Hi-Tech.  Машина автономна. Керується комп’ютером. Призначена переважно для поверхневої обробки доріг. (Можливе також виконання певного різновиду ямкового ремонту). Ця машина фактично суміщає в собі функції двох машин: гудронатора та розподілювача щебеню – з виконанням обох цих функцій за один прохід.

Детальніше...

АВТОГУДРОНАТОР SM8000A, керований комп’ютерною системою Siemens. Сучасна дорожня машина, призначена для розподілення та транспортування органічних в’яжучих матеріалів при будівництві та ремонті автомобільних доріг. Машина використовується також для виконання робіт з поверхневої обробки доріг та при спеціальній обробці (так-званій «пропитці») гравійних доріг.

Детальніше...

УНІВЕРСАЛЬНА ДОРОЖНЯ МАШИНА МОДЕЛЬ UMD 4000, призначення: розбризгування емульсії (компьютерна система управління), поверхнева обробка доріг (компьютерна система управління), розбризгування емульсії вручну (вудочкою), підігрів та підтримування температури бітумної емульсії, транспортування емульсії, води та дизпалива, підмітання доріг, доставка обладнання для дорожнього маткування.

Детальніше...