Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

 

Головна - Корисні посилання

Корисні посилання

Акзо Нобель, Швеція.Akzo Nobel є одним із провідних світових виробників усіх типів ПАР, в тому числі катіонних, аніонних та неіоногенних
Нінас, Швеція. Компанія Nynas – єдина у світі нафтопереробна компанія, основною спеціалізацією котрої є переробка високо-смолистих бітумів.
Алголь-Кемікалз, Швеція. Пропонує хіміну сировину для різноманітних галузей промисловості.
Сасобіт, Німеччина. Корпорація є провідним світовим фахівцем в галузі природних і синтетичних парафінів і пов'язаних з ними парафінових продуктів.
Антросел, Естонія. Компанія, що швидко розвивається, завдяки засновникам – спеціалістам, що мають великий досвід роботи у галузі обробки та переробки вторинногї сировини (паперу тощо). 


Madrog Construction, Польща - більше 30 років є лідером ринку у розробці, виготовленні високоякісного обладнання для ямкового ремонту, поверхневої обробки та утримання доріг в продовж усього року.
Бекаерт, Бельгія. Це компанія яка вже більше 125 років виготовляє та обробляє металеві дроти залежно від потреб замовника.
Денімо Тех, Данія. Є світовим виробником емульсійних млинів і заводів. Млинів та установок для полімермодифікації бітумів з мережею дистриб'юторів по всьому світу

ХанзаВиа, Польща.

Амерікан Гільсоніт, Америка.