Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

 

Головна - Наші партнери - ХанзаВиа

  • Продукт «ФугенБрук» (*.pdf) представляє собою інноваційний продукт що є сумішшю подрібненого граніту і в'яжучого матеріалу. Це дозволяє заповнювати щілини в'яжучою речовиною, котра – навіть при значному нахилі місцевості – не викришується і зберігає свою здатність водопроникності та значної еластичності. Дорожня основа при цьому повинна обов'язково пропускати воду.
  • Матеріал «HanzaVia® Стабілізатор Парк» (*.pdf) завдяки своїм природним властивостям прекрасно підходить для будівництва тротуарів, велосипедних доріжок, алей в парках та на цвинтарях, а також паркінгів, дитячих майданчиків і т. д.

  • «Стійкий стабілізатор HanzaVia®» (*.pdf) характеризуються більш високою вантажопідйомністю і стійкістю до забруднення. Вони використовуються в якості покриттів для вулиць, а також для місць, що піддаються впливу високих навантажень.

  • Матеріал «HanzaVia® Стабілізатор Спорт» (*.pdf) відмінний матеріал для будівництва покриття спортивних площадок, таких як тенісні корти, шкільні спортмайданчики, бігові доріжки, треки для кінних скачок, поля для гольфу, маршрути для піших прогулянок та інші місця для відпочинку та розваг.