Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - ДенімоТех

Компанія «ДенімоТех» / Данія (DenimoTech).

На офіційний сайт

Компанія DenimoTech є світовим виробником сучасні досконалих установок для приготування бітумних емульсій та бітумів, модифікованих полімерами або гумовою крихтою. Крім цього, компанія виготовляє колоїдні млини та інше спеціалізоване обладнання. Впродовж вже досить тривалого часу спеціалісти компанії DenimoTech займаються збором та обробкою передової технічної інформації з метою вироблення інноваційних технічних рішень та розробки передового технологічного обладнання, що дозволило б отримувати надзвичайно стабільні емульсії для створення сучасних доріг з мінімальним впливом на довкілля.

 • Загальний огляд діяльності від компанії „Denimo Tech”.(*.pdf)
 • Настольная лабораторная коллоидная мельница.(*.pdf)
 • Исследовательская лабораторная установка приготовления битумных эмульсий и полимер-модификации битумов – «С сенсорным экраном».(*.pdf)
 • Коллоидные мельницы – для битумно-эмульсионного производства.(*.pdf)
 • Битумно-эмульсионная установка порционного действия в экономном исполнении – «Эффективная по стоимости»(Економна).(*.pdf)
 • Битумно-эмульсионная установка полуавтоматическая порционного действия.(*.pdf)
 • Битумно-эмульсионная установка полуавтоматическая порционного действия – версия «Компакт».(*.pdf)
 • Битумно-эмульсионная установка полностью автоматическая непрерывного действия – «С нулевыми отходами».(*.pdf)
 • Установка полимер-модификации битума – порционного действия.(*.pdf)
 • Компактная установка для модификации битума полимером и резиновой крошкой.(*.pdf)
 • Установка полимер-модификации битума 3 т/час – порционного действия.(*.pdf)


Продуковане компанією виробниче та лабораторне обладнання створене із використанням високоякісних сплавів та матеріалів. Це означає, що обладнання служитиме довше і краще протистоятиме корозії. Крім того, високоточне виготовлення колоїдних млинів дозволяє дуже якісно розмолоти бітум і отримати на виході емульсію із надзвичайно добрим розподілом частинок по крупності, що має дуже велике значення для забезпечення якості кінцевого продукту.
Гнучкий підхід до варіантів комплектації установок є ще однією перевагою обладнання від компанії DenimoTech. Діапазон пропонованого на вибір замовника обладнання простягається від власне самого колоїдного млина і аж до повно-комплектних установок з повною автоматизацією та комп’ютерною підтримкою виробничого процесу (а також процесу діагностики/ обслуговування установки), з усім необхідним допоміжним устаткуванням та усіма можливими опціями.

Конструктивно відрізняються від згаданих бітумно-емульсійних колоїдних млинів інші продуковані компанією колоїдні млини (і відповідно установки), призначені для модифікації бітумів полімерами та гумовою крихтою.
Компанія пропонує замовникам певний (достатньо повний) модельний ряд подібних установок – під різні виробничі потреби.