Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Бекерт

Компанія «Бекерт» / Бельгія (Bekaert)

На офіційний сайт

Предметом пропозиції від компанії Bekaert є Металеві високо-стійкі до корозії армуючі сітки для дорожнього полотна MESH TRACK (MT) – відповідно МТ1 під більше навантаження та МТ2 під менше навантаження. Пропозиція поставки йде в пакеті з унікальною технологією BITUFOR® від компанії Bekaert. Суть ідеї полягає в армуванні дорожніх одягів металевими сітками у комбінації з литою емульсійно-мінеральною сумішшю – з подальшим перекриттям шаром (шарами) асфальтобетону. Розрахунок подібної конструктивної комбінації (з оптимізацією за принципом «розумної достатності») здійснюється на основі спеціально розроблених компанією Bekaert програм та накопиченої бази даних. Реалізація цієї технології унеможливлює розвиток відображених тріщин, підвищує стійкість до динамічних навантажень, забезпечує оптимальний розподіл навантажень та обмежує деформації. Сучасне технологічне рішення при реконструкції та будівництві автомобільних доріг. Суттєва економія дорожніх матеріалів. Додаткова можливість здійснення ефективного ремонту міських доріг без надмірного нарощування шарів асфальтобетону.

Три переваги системи BITUFOR®

- Економія.
Подвійна функція системи гарантує фінансову перевагу (за рахунок довговічності отриманого покриття) та економію асфальтного шару (завдяки додатковій стійкості до динамічних навантажень).

- Екологія.
В системі BITUFOR® достатньо одного відносно тонкого шару асфальту. Таким чином, до мінімуму зводиться кількість сміття та нових будівельних матеріалів.

- Досвід.
П’ятнадцятирічний практичний досвід (що включає консультації на будівельних майданчиках), а також виконані ретельні дослідження та здійснені спроби дають солідну основу для забезпечення вирішення проблем, пов’язаних з утворенням тріщин та деформацій покриття.