Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Алголь Кемікалз

Компанія «Алголь Кемікалз» / Фінляндія/Швеція (Algol Chemicals)

На офіційний сайт

Підвищення якості та довговічність в деяких бітумно-емульсійних технологіях досягаються за рахунок використання полімер-модифікованих емульсій на основі латексів (дисперсія полімеру в воді), в тому числі і від компанії Algol Chemicals.

ТОРТЕХ® В(*.pdf) - представляє собою латексний SBR-полімер (стирол-бутадієновий синтетичний каучук). Продукт спеціально розроблений для використання у якості модифікатора катіонних бітумних емульсій. При змішуванні продукту з катіонною бітумною емульсією утворюється стійка однорідна суміш.

Сертифікат відповідності на продукт TOPTEX В.(*.pdf)

Заключення від ХНАДУ про результати дослідження впливу добавки TOPTEX В на властивості бітуму БНД 90/130.(*.pdf)

Стаття проф. В.К. Жданюка в 3 номері журналу „Автошляховик України” за 2013 рік. Назва статті "Дослідження впливу добавок "Sasobit" та "Toptex B", як модифікаторів бітуму, на властивості щебенево-мастикового асфальтобетону".(*.pdf)

 

Натуральний латекс ALGOLTEX®C (*.pdf) є модифікованим натуральним каучуковим латексом. Цей продукт спеціально розроблений для забезпечення сумісності з широким переліком катіонних бітумних емульсій різноманітного призначення в галузі дорожнього будівництва, як наприклад для облаштування поверхневих обробок, застосування литих емульсійно-мінеральних сумішей за технологією ”майкросерфейсінг”, зв’язуючого шару (підгрунтовки) тощо.

Компанія Algol Chemicals пропонує на ринку також латекси, сумісні з аніонними бітумними емульсіями.(*.pdf)