Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Акзо Нобель

Компанія «Акзо Нобель» / Швеція (Akzo Nobel)

На офіційний сайт

Фактично Akzo Nobel є дуже великою транснаціональною корпорацією, що об’єднує в собі групу компаній, що спеціалізуються на виробництві переважно хімічної та фармацевтичної продукції. Необхідно зазначити, що в 19 сторіччі корпорація була першою з поміж тих, хто запустив хімічне виробництво в промислових масштабах. Станом на сьогоднішній день вони є лідерами в сфері високотехнологічних покриттів та штучних волокон. В дещо вужчому діапазоні продукції діє підрозділ корпорації, що займається розробкою та виробництвом різноманітних поверхнево-активних речовин (ПАР), що використовуються всюди: від асфальтів та хімікатів для сільського господарства до фарб та засобів особистої гігієни. В найбільш широкому розумінні, призначення цих ПАР – уможливлювати змішування чи розділення двох різних (зазвичай, відповідно, незмішуваних або нерозділювальних) матеріалів. Akzo Nobel є одним із провідних світових виробників усіх типів ПАР, в тому числі катіонних, аніонних та неіоногенних. До складу Akzo Nobel (і відповідно її підрозділу ПАР) входить поміж іншими і компанія Akzo Nobel Asphalt Applications, що спеціалізується на дорожніх хімікатах (а більш конкретно: на емульгаторах, адгезійних добавках та останнім часом – на так-званих комплексних добавках).

ЕМУЛЬГАТОРИ – ретельний підбір емульгатора грає велику роль при реалізації можливості отримати емульсію з необхідними властивостями.

АДГЕЗІЙНІ ДОБАВКИ – це ПАР, що забезпечують повний, незворотний та водостійкий зв’язок між бітумним в’яжучим та кам’яним матеріалом.

КОМПЛЕКСНІ ДОБАВКИ – суміщають в собі дію адгезійної добавки та енергозберігаючої добавки (яка змінює деякі властивості роблячи їх більш виграшними).