Українським дорогам
відмінну якість

 

Напишіть нам Карта сайту  На головну   Наші партнери   Продукція   Каталог продукції   

  Головна - Наші партнери - Акзо Нобель - Адгезійні Добавки

Компанія «Акзо Нобель» / Швеція (Akzo Nobel)

АДГЕЗІЙНІ ДОБАВКИ – це поверхнево-активні речовини, що забезпечують повний, незворотний та водостійкий зв’язок між бітумним в’яжучим та кам’яним матеріалом.
При використанні поверхнево-активних адгезійних добавок розрізняють два типи адгезії: активну (обволікання матеріалу, формування та утримання міцного хімічного зв’язку між кам’яним матеріалом та бітумом в присутності води та з ефектом виміщення води) та пасивну (процес формування та утримання міцного хімічного зв’язку між бітумом та поверхнею сухого кам’яного матеріалу).
Вибір адгезійної добавки залежить від природи кам’яного матеріалу, різновиду бітуму та температури приготування суміші. Асфальтобетонні суміші інколи готують з використанням м’якого бітуму при більш низькій температурі – біля 100°С. У зв’язку із присутністю води в процесі перемішування суміші в цьому випадку необхідно використовувати активну адгезійну добавку. Відповідно, при приготуванні гарячих сумішей вся можлива вода просто випаровується. Тому задля досягнення більшої адгезії в цьому випадку використовують пасивні адгезійні добавки.
Також вибір адгезійної добавки залежить від хімічної природи кам’яного матеріалу (лужного чи кислого типу).

Назва продукту

Короткий опис

Технології застосування

Інформація про продукт

Wetfix® BE

Рідкий продукт зі слабким запахом. Дуже економний.

Гарячі асфальтобетонні суміші.

*.pdf

Wetfix® AP17

Рідкий продукт з дуже слабким запахом. Відмінна теплова стабільність (від 5 до 7 діб і більше).

Гарячі асфальтобетонні суміші.

*.pdf

Diamine® OLBS

Рідкий продукт з відмінними адгезійними властивостями.

Суміші на рідких бітумах. Спінений бітум. Поверхнева обробка. Чорніння щебеню. Емульсії.

*.pdf

Сертифікат відповідності на Wetfix® BE. (*.pdf)

Сертифікат відповідності на Diamine® OLBS. (*.pdf)


СОУ 45.2-00018112-067:2011"Бітуми дорожні в'язкі, модифіковані добавками адгезійними. Технічні умови" (*.pdf)

Рекомендації від ДерждорНДІ по застосуванню адгезійної добавки WETFIX BE для підвищення зчеплення бітумів з мінеральними матеріалами.(*.pdf)

Рекомендації від компанії „Акзо Нобель Асфальт Аплікейшнс” по застосуванню адгезійної добавки WETFIX BE.(*.pdf)

Звіти і статті про Wetfix BE („Ветфікс BE”)

Стаття проф. В.К. Жданюка в 3 номері журналу „Автошляховик України” за 2013 рік. Назва статті "Дослідження впливу добавок "Sasobit" та "Toptex B", як модифікаторів бітуму, на властивості щебенево-мастикового асфальтобетону".(*.pdf)

Звіт проф. В.О. Золотарьова по темі „Проведення лабораторних випробувань адгезійної добавки WETFIX BE та інших добавок або модифікаторів для покращення властивостей дорожніх бітумів. Вплив поверхнево-активної добавки WETFIX BE на властивості бітуму, модифікованого полімерами.”.(*.pdf)

Звіт проф. В.В. Мозгового по НДР „Оцінка впливу адгезиву WETFIX BE на властивості асфальтобетону, що вкладається в осінній період року”.(*.pdf)

Стаття В.О. Золотарьова, А.О. Писанко в 4 номері журналу „Автошляховик України” за 2001 рік. Назва статті: „Показники оцінки ефективності поверхнево-активних речовин в дорожніх бітумах”.(*.pdf)

Стаття В.О. Золотарьова, та ін. в 1 номері журналу „Автошляховик України” за 2002 рік. Назва статті: „Вплив адгезійної добавки WETFIX BE на властивості бітуму та асфальтобетону”.(*.pdf)